Nasi uczniowie na strzelnicy

W dniu 16 października uczniowie Technikum Usług Fryzjerskich „DEHAG extra”  i Akademickiego Medycznego Liceum Ogólnokształcącego w Białymstoku mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie na strzelnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego  „KALIBER” w Białymstoku. Zajęcia te odbyły się w ramach przedmiotu Edukacja dla bezpieczeństwa.

Zajęcia praktyczne ze strzelania bronią palną poprzedziło szkolenie teoretyczne. Instruktorzy wytłumaczyli młodzieży jak posługiwać się bronią, aby trafić do celu i jednocześnie zachować wszystkie procedury bezpieczeństwa. Szkolenie z zakresu zasad bezpieczeństwa, budowy i sposobu działania broni palnej oraz praktyczny trening strzelecki przeprowadzili doświadczeni instruktorzy z wieloletnim stażem.

Najlepsi strzelcy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami.

Serdeczne podziękowania kierujemy pod adresem Pani mgr Agnieszki Basiel za zorganizowanie i sprawowanie opieki nad uczniami podczas wyjścia.

Galeria

 

 

Technikum Usług Fryzjerskich DEHAG extra w Białymstoku

Technikum jest szkołą prywatną z uprawnieniami szkoły publicznej. Szkoła posiada doskonałą bazę dydaktyczną do prowadzenia zajęć teoretycznych jak i praktycznych.

 

 

Sprawdź nas na facebooku

Szybki kontakt

Sekretariat szkoły:

tel. 85 749 94 46

poniedziałek - piątek

w godz. 08.00 - 16.00

szkola@dehagextra.pl

© 2016 DEHAG extra Technikum Usług Fryzjerskich. Projekt i realizacja: www.web4net.eu

Search

Ta strona używa plików cookies. Przeglądając stronę wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności